Close nav
close

Doping Nedir ?

ceparkadasim.com dopingleri, ilanlarınızı benzerlerinden ayrıştırarak ön plana çıkartır. Bu şekilde ilanlarınızı daha fazla kişi tarafından görüntülenir ve alıcısına hızlıca ulaşır. Böylece sizde en kısa sürede ürünlerinizi satar veya hizmetlerinizi sunmuş olursunuz.

Doping Çeşitleri Nelerdir ?

Anasayfa Vitrini; İlanınızın her gün binlerce kişinin ziyaret etiği ceparkadasim.com  ana sayfasında, mobil uygulamasında ve mobil sitenin vitrin ilanları içerisinde görünmesini istiyorsanız Anasayfa Vitrini Dopingini kullanabilirsiniz.

Kategori Vitrini; İlanınız bulunduğu kategorinin sayfasında vitrin bölümünde görünmesini istiyorsanız Kategori vitrinin kullanabilirsiniz. Bu şekilde ilanlarınız bulunduğu kategoride ön sıralarda görünecektir.

Güncel Doping; İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya daha önce ilanınızı yayından kaldırdıysanız ve ilanınızı tekrardan yayına almak istiyorsanız Güncel'im dopingi alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz. Böylece ilanınız güncel olduğunu gösterir, ayrıca ilanınızı daha önce favorilerine alan müşterilerinizi kaybetmezsiniz.