Close nav
close

2020 yılında Türkiye'nin en geniş ilan verilen platform olma yolunda ceparkadaşım.com olarak yola çıktık.


Türkiye'nin ilan ve alışverişte en geniş adresi olan ceparkadaşım.com ; kendinden emin, vizyoner, insanların hayatlarına ışık tutmak isteyen gençler tarafından kurulmuştur. Ülkemizde insanlar hayattaki problemlerden dolayı ihtiyaç duydukları hizmet ve ürünleri uzakta aramaları yerine ceparkadaşım.com ile beraber yakınında zamanında ve istediği kaliteye uygun ürün ve hizmetleri bulabilirler. Bu gibi ürün ve hizmetlere hızlı bir şekilde ulaşmak için ceparkadaşım.com  güvenilir ve dinamik bir platform olma özelliği taşıyor.

Ev & Ofis & Yaşam, Elektronik, Usta & Hizmetler, Sağlık, Eğitim & Hobi, Eğlence & Spor, Emlak, Vasıta, Sanayi & İş Makineleri, Cep Arkadaşım Market, Giyim & Ayakkabı & Aksesuar, Restorant & Cafe, Anne & Bebek, Hayvanlar Alemi olmak üzere 14 kategoride hizmet veren ceparkadaşım.com ; kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak, insanların sevdikleriyle daha çok zaman geçirmek için ürün ve hizmetleriyle kullanıcı odaklıdır.

Profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile işine tutkuyla bağlı  ceparkadaşım.com, kullanıcıların hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en mutluluk veren deneyimler yaşatmak için yaşami değerler ön planda olacak şekilde çalışmalarına devam ediyor.